ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sablar 13746492
nr 1374 6492
Sablar
3 st, modell äldre. Längd: 93-100 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:45:19
700 kr
800 kr
900 kr